<oembed><version>1.0</version><provider_name>releaseprint.hu</provider_name><provider_url>https://releaseprint.hu/en</provider_url><author_name>releaseprint.hu</author_name><author_url>https://releaseprint.hu/en</author_url><title>Canon C-FM1G966000</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="iu5GbLM0nd"&gt;&lt;a href="https://releaseprint.hu/en/komponensek/canon-c-fm1g966000/"&gt;Canon C-FM1G966000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://releaseprint.hu/en/komponensek/canon-c-fm1g966000/embed/#?secret=iu5GbLM0nd" width="600" height="338" title="&#x201C;Canon C-FM1G966000&#x201D; &#x2014; releaseprint.hu" data-secret="iu5GbLM0nd" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;