<oembed><version>1.0</version><provider_name>releaseprint.hu</provider_name><provider_url>https://releaseprint.hu/en</provider_url><author_name>releaseprint.hu</author_name><author_url>https://releaseprint.hu/en</author_url><title>Toshiba T-6LJ60856000</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="LkUEoLFGKZ"&gt;&lt;a href="https://releaseprint.hu/en/komponensek/toshiba-t-6lj60856000/"&gt;Toshiba T-6LJ60856000&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://releaseprint.hu/en/komponensek/toshiba-t-6lj60856000/embed/#?secret=LkUEoLFGKZ" width="600" height="338" title="&#x201C;Toshiba T-6LJ60856000&#x201D; &#x2014; releaseprint.hu" data-secret="LkUEoLFGKZ" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;